Vítejte na stránkách SPORTCENTRA STEP v Praze

Úvod > Sport a Wellness > Curling / kulečníkZpět

Curling na koberci, kulečník, stolní fotbálek

Tyto doplňkové aktivity nejsou tak úplně plnohodnotným sportovním vyžitím, ale určitě Vás pobaví, rozptýlí a nabijí pozitivní energií

Curling na koberci

Curling na koberci je velmi zajímavou aktivitou srovnatelnou s bowlingem nebo curlingem na ledě. Na koberci v délce 10 m mohou soutěžit jednotlivci, dvojice, trojice, čtveřice. Hrají proti sobě vždy dvě družstva odlišnými kameny. Z dálky to sice vypadá jako nuda a možná si mnozí z Vás řeknou, že ke klasickému curlingu to má daleko, ale když to zkusíte, věřte, že nebudete chtít přestat! smile A Ti z Vás, kteří při této zábavné hře zrovna nehrají, se mohou posadit a požádat obsluhu Golf baru o občerstvení. Rádi Vás obsloužíme!

Curling na koberci je velmi vhodnou zábavou při oslavách narozenin, skupinových aktivitách nebo firemních akcích. Jednoduchá pravidla Vám samozřejmě rádi vysvětlíme a budou Vám k dispozici i po celou dobu hry. Curling na koberci je v provozu pouze na vyžádání, avšak jeho zapůjčení/rezervace je možná téměř kdykoli prostřednictvím recepce SPORTCENTRA STEP. Neváhejte a kontaktujte nás.

Curling pouze na objednání

Kulečník, stolní fotbálek

Tyto aktivity Vám bohužel nemůžeme nabídnout jako samostatnou službu, ale pokud byste měli zájem o soukromou oslavu, firemní večírek nebo team-buldingovou akci, určitě to může být pro Vás či Vaše hosty příjemné zpestření a fajn zábava!

smile