Vítejte na stránkách SPORTCENTRA STEP v Praze

Úvod > Sport a Wellness > Fitness a WellnessZpět

Wellness a Fitness Vysočany

Plně klimatizované fitness centrum je zaměřené na kondiční a zdravé cvičení. Ve fitness centru Infinit máte k dispozici osobní trenéry, kteří vám sestaví tréninkový efektivní program.
Ve fitness centru najdete prostornou posilovnu vybavenou stroji Startrac a kardiozónu s běhacími pásy, rotopedy nové řady EspinnerSeries s obrazovkou, crosstrainery. Samozřejmostí jsou plazmové obrazovky s televizními kanály a ozvučení celého fitness.Pro potřeby funkčního tréninku můžete využít cvičební pomůcky, jako jsou jednoruční činky, TRX lana, fitbally, overbally, stepy a balanční bosu. Pro osvěžení či využití doplňkového prodeje výživových doplňků můžete využít nabídku baru.

Osobní tréninky

Profesionální osobní trenéři se soustředí především na zdravé cvičení a oblast fyzio-fitness zaměřenou na kompenzaci problémů pohybového aparátu. Po kompletní analýze vám sestaví na míru cvičební program zaměřený přímo na potřeby vašeho pohybového aparátu a splnění vašich požadavků. Možnost spojit trénink s následnou regenerací v sauně a při masážích představuje efektivní způsob dosahování požadovaných cílů. Novinkou je zdravotní cvičení pro těhotné a cvičení po porodu a pro maminky

Privátní wellness a masáže

Privátní wellness Infinit se nachází v prvním patře hotelu Step. Nabízí služby aktivního i pasivního odpočinku doprovázené těmi nejlepšími odborníky v oblasti péče o tělo. Naleznete zde finskou privátní saunu a privátní whirlpool, odborné a exotické masáže a relaxační balíčky pro dva.
Privátní zóna je zároveň tím pravým místem pro firemní a soukromé akce a vy máte k dispozici saunu a whirlpool. V případě, že plánujete rozlučku se svobodou, dámskou jízdu nebo čistě relaxační den plný hýčkaní, neváhejte využít možnost pronájmu celé privátní zóny.
Filosofií wellness center Infinit je vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro vaši relaxaci a stát se klidnou oázou vašeho odpočinku. Dopřejte si ničím nerušené rozjímání ve wellness centru Infinit. 
Krásné prostory jsou charakteristické pečlivě voleným designem a relaxačními doplňky tak, abyste se zde cítili opravdu příjemně a uvolněně. Vstřícný personál Vás vždy přivítá s úsměvem a odborníci ve fitness a při masážích se o Vás vždy budou starat s profesionální péčí.
Navíc máme to pravé místo pro firemní a soukromé akce:privátní zónu, kde máte k dispozici saunu a whirlpool.

Privátní whirlpool

Privátní vířivý bazén poskytuje ničím nerušené rozjímání až pro pět osob. Můžete si vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Součástí privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení. Celý prostor je ozvučen, občerstvení si můžete kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou pro Vás připraveny kromě osvěžujících nápojů také kvalitní zážitková vína.
Biopozitivní účinky hydromasáží
Vířivá masáž celého těla je dokonalou relaxací ve vodě. Při pobytu ve whirlpoolu, kdy voda dosahuje tělesné teploty, celkově zregenerujete celé své tělo. Uvolníte ztuhlé svalstvo, aktivujete svaly, stabilizujete krevní tlak a tepovou frekvenci, posílíte činnost srdce a ulevíte bolavým zádům. Jednotlivé trysky Vás budou masírovat a Vaše starosti pomalu odplynou ve vířící vodě.

Privátní sauna

Privátní sauna nabízí skvělou příležitost ničím nerušené relaxace pro páry a přátele. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva stromu abachi může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. K dispozici Vám je také dvojsrcha s tryskami. Součástí privátní sauny je útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí. Občerstvení si můžete kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou, v naší nabídce jsou kromě osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů také kvalitní zážitková vína.
Více informací o privátním whirlpoolu a privátní sauně a ceník najdete zde.
Více o službách privátního wellness najdete zde.