Vítejte na stránkách SPORTCENTRA STEP v Praze

Úvod > Sport a Wellness > Golf IndoorZpět

Golf Indoor

Exkluzivní golfový indoor, který je jedinečný nejen v Praze, ale i v celé České republice, je určený všem milovníkům golfu, kteří s příchodem zimy nechtějí odložit své hole, ale naopak se chtějí pořádně připravit na další sezónu.
Náš Golf Indoor poskytuje služby návštěvníkům všech věkových i herních kategorií. Na své si zde přijdou zkušení profesionálové, ale zatrénovat si k nám může přijít kdokoli. Ať už s golfem úplně začínáte, nebo se mu věnujete třeba jen pár týdnů. 
Golf indoor je plně v provozu většinou od 15. října do 15. dubna. Přesné obdobíje oznámeno vždy před začátkem zimní sezóny (dle počasí)..

Golfové Simulátory

V Golf Indooru SPORTCENTRA STEP je pro Vás připraveno 8 simulátorů zančky AboutGolf představující již několik let špičku v oboru a zcela jedinečný trojrozměrný, širokoúhlý simulátor AboutGolfCurve. V Evropě je to vůbec první simulátor aboutGolf, který využívá pro měření vysokorychlostní kamery.
Všechny simulátory jsou situované v pohodlných salóncích, kde Vás nebude nikdo rušit. Výjimkou může být snad jen naše obsluha, která Vám přímo k simulátoru ráda donese teplé či studené, alkoholické či nealkoholické nápoje – novinkou jsou „FRESH“ drinky a samozřejmě i malé chutné občerstvení přímo od nás z Golf baru nebo si můžete objednat výborné jídlo z Restaurace SEZIO.

Novinky:

Nová zimní sezóna sebou přináší i několik příjemných novinek. Asi tou největší je NOVÝ SIMULÁTOR ABOUTGOLF CURVE – JEDINÝ V EVROPĚ! Tento panoramatický širokoúhlý simulátor s parabolickým plátnem Vám zajistí úplně nový zážitek ze hry. Nejen že změří třeba i 5 cm putt, ale přečte i ten nejkratší možný chip.
Součástí panoramatického simulátoru je možnost simulátoru Minigolfu, kde si můžete zahrát  ve ztracené laguně, vesmíru či podmořském světě. Tato hra je určená pro všechny bez rozdílu věku, či pohlaví.

Upozorňujeme:

Celý Golf Indoor Step je koncipován jako nekuřácký. Pro kuřáky jsme však vyhradili místnost , která je součástí Golf indooru..

Nepřehlédněte:

Pokud nechcete své golfové vybavení pokaždé tahat sebou, využijte možnosti trvalé rezervace šatní skříňky a vše si u nás můžete uschovat. Pro řidiče je k dispozici 250 parkovacích míst a parkování je zdarma po celou dobu Vašeho pobytu ve Sportcentru.

SLUŽBY GOLFU INDOORU STEP

 • dvoupatrový drivingrange se 16 odpališti a délkou drivingu 35 m
 • výdej drivingových míčků v obou patrech drivingu
 • 8 golfových simulátorů About Golf s 3D grafikou a možností hry on-line
 • nový panoramatický simulátor aboutGolfCurve – jediný v Evropě
 • možnost hry na světoznámých hřištích, mimo jiné BayHarbour, PebbleBeach nebo nám dobře známé hřiště Konopiště s osmnáctijamkovými hřišti d´Este a Radecký či Lázně Kynžvart.
 • profilovaný putting green 250 m2 s 18 jamkami
 • zábavu pro celou rodinu, např. golfové školičky, individuální lekce, turnaje
 • Možnost získání členství v GOLF CLUBU STEP a s ním spojených slev a výhod – více zde
 • Zajištění firemních akcí se zaměřením na golf včetně golfových akademií
 • Služby profesionálních golfových trenérů a cvičitelů
 • Golfové kurzy (individuální, skupinové, krátkodobé, dlouhodobé)
 • Příprava a provedení zkoušky způsobilosti ke hře na venkovních hřištích (HCP 54)
 • Součástí golfového indooru je kvalitně zásobený Fresh bar s nabídkou teplých a studených nápojů a drobného občerstvení a dále s možností objednávky teplých a studených jídel z nabídky Restaurace SEZIO
 • Nabízíme možnost pořádání golfových turnajů (organizace akce, zajištění rozhodčího, doprovodného programu, pohárů, medailí, diplomů, občerstvení a nápojů), golfových škol s našimi profesionály, večírků a společenských akcí v krásném prostředí Golf Indooru.
 • Půjčovna golfového vybavení
 • Prodej golfového vybavení renomovaných značek

Projekt společnosti IC HOTELS a.s. pod názvem „Technologické vybavení golfového indooru při WELLNESS HOTEL STEP“ byl realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie „Evropský fond regionálního rozvoje“.

Více informací na www.golfindoorstep.cz