Vítejte na stránkách SPORTCENTRA STEP v Praze

Úvod > O násZpět

O nás

SPORTCENTRUM STEP je moderně vybavený komplex, který nabízí široké spektrum sportovních a relaxačních služeb pod jednou střechou v městské části Praha – 9 Vysočany. 

Nabízíme různé možnosti sportovního vyžití.

Zcela ojedinělý je především náš GOLF INDOOR STEP, který je největší v ČR. Naleznete v něm dvoupatrový drivingrange, profilovaný putting 250 m2 a celkem 9 golfových simulátorů, z nichž jeden je širokoúhlý, panoramatický s parabolickým plátnem - jediný v EVROPĚ.

Dále nabízíme:

Vnitřní a venkovní tenisové kurty, profesionální squashové i badmintonové kurty + stolní tenis.
U všech výše uvedených sportů je možnost permanentní rezervace nebo možnost zakoupení předplaceného kreditu ve formě depozitní karty, kterou pak můžete využít na jakýkoliv sport, případně na další nabízené služby v rámci Sportcentra STEP.
Součástí SPORTCENTRA STEP je i bowlingové centrum, kde Vám nabízíme 3 dráhy a bowlingový bar. Příjemným doplňkem je nově vybudovaná herna, kde je možné si zahrát stolní fotbálek, biliard a šipky.
V moderním wellness centru Vám nabízíme dvoupatrový vodní a saunový svět (5 saun a rozsáhlý komlex barů a odpočíváren), plavecký bazén (25m) se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi. V prvním patře je pak vedle zmiňovaných saun také letní slunná terasa s vlastním barem. Dalšími službami jsou pak fitness centrum, masáže a privátní wellness zóna (privátní sauna a vířivka). V prvním podzemním podlaží se nachází centrum fyzioterapie a rehabilitace Acantha.
SPORTCENTRUM STEP nabízí 250 parkovacích míst a parkování je zdarma po celou dobu Vaší návštěvy..